Правила прийому до гімназії

Правила конкурсного приймання учнів
до Згурівської гімназії
1.      Загальні положення.
1.1.  Для проведення конкурсних випробувань створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора гімназії.
1.2.  Конкурсне приймання проводиться серед учнів 3 (4) класів, які закінчили школу І ступеня незалежно від місця проживання, досягнень у навчанні.
1.3.  Всі учні проходять однакові конкурсні випробування, їх кількість не більше 2 (в т.ч. з англійської мови).
1.4.  Всі учні проходять конкурсні випробування за ідентичними завданнями.
1.5.  Завдання для конкурсних випробувань можуть складатися лише на основі державних навчальних програм для учнів відповідного віку.
1.6.  Конкурсні випробування проводяться лише в письмовій формі (в т.ч. тести). Може проводитись комп’ютерне тестування.
1.7.  Результати конкурсних випробувань оголошуються в день їх проведення.

2.      Підведення підсумків конкурсних випробувань.
2.1.  Оцінка виставляється за кожне завдання.
2.2.  Відповіді на завдання оцінюються по 2- бальній шкалі: за вірну відповідь учень отримує 1 бал, за неточну або невірну- 0 балів.
2.3.  Загальна сума балів за всі виконані завдання заноситься в протокол.
2.4.  Учні займають місця в рейтингу згідно з отриманою сумою балів.
2.5.  У разі незгоди учнів чи їх батьків з оцінюванням протягом тижня може подаватись апеляція. Вона розглядається апеляційною комісією, рішення якої є остаточним.

3.      Зарахування учнів до гімназії.
3.1.  Учні зараховують до гімназії наказом директора гімназії на підставі протоколів при наявності заяви батьків, табеля успішності, медичної картки  та копії свідоцтва про народження.
3.2.  Кількість учнів, зарахованих до 5 класу, не може перевищувати 18.
3.3.  У разі неявки учня на заняття протягом 10 днів без поважних причин він відраховується зі складу учнів гімназії.