Естафета пам'яті

02.10.2014 в рамках вивчення курсу “Захист Вітчизни” та військово-патріотичного виховання учнівської молоді за домовленістю учителя Згурівського НВК “Гімназія - школа І ступеня” Купріянчика Олександра Миколайовича та військового комісара Згурівського РВК Черв’яка Юрія Миколайовича було проведено практичне заняття для учнів 10-11 класів з неповного розбирання та складання учбової зброї АК-74.

Вишикувавши учнів гімазії та провівши інструктаж з техніки безпеки, практичні заняття розпочав військовослужовець Згурівського РВК Буромський Дмитро Ігорович. З великим захопленням та інтузіазмом старшокласники вивчили будову та закріпили здобуті знання розібравши та зібравши автомат.

Таке завдання учні виконували вперше, але, попри хвилювання, гарний час продемонстрували Олексій Микитенко, Олег Калашник, Богдан Дудка.

Старшокласники Згурівського НВК “Гімназія - школа І ступеня” дякують військовому комісаріату за проведення такого заходу і хочуть, щоб такі практичні заняття проводилися якомога частіше.